ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΜΑΘΗΤΙΚΑ 2017 ΛΟΥΤΡΑΚΙ 8 – 10 Απριλίου

video

Όλα είναι έτοιμα για την έναρξη του 29ου Πανελληνίου Ατομικού Πρωταθλήματος Μαθητριών-Μαθητών.

 

Η τελική βαθμολογική κατάταξη:

• Νήπια
ΓΕΝΙΚΗ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ
1 ΒΟΥΖΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ – ΨΑΡΙΑΝΟΥ ΕΛΕΝΑ
2 ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ – ΦΑΡΣΑΡΗ ΜΕΛΙΝΑ
3 ΜΑΚΡΥΛΑΚΗΣ ΙΑΣΩΝ – ΧΡΥΣΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

• Α Δημοτικού
ΓΕΝΙΚΗ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ
1 ΒΑΣΣΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ -ΠΛΑΤΣΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΒΑΛΕΡΙΑ
2 ΓΚΟΓΚΟΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΖΗΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
3 ΛΑΥΚΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ – ΚΟΥΤΛΑ ΜΑΡΙΑ

• Β Δημοτικού
ΓΕΝΙΚΗ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ
1 ΤΑΜΠΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ – ΧΑΣΟΥΡΑΚΗ ΧΡΥΣΗ
2 ΣΤΑΘΑΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΚΑΡΤΣΙΔΗΜΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
3 ΣΙΝΟΥΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ – ΓΙΑΚΟΥΣΤΙΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ

• Γ Δημοτικού
ΓΕΝΙΚΗ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ
1 ΤΣΑΡΣΙΤΑΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΓΚΟΥΤΖΟΥΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΡΓΥΡΩ
2 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ – ΤΣΑΠΑΚΗ ΑΣΗΜΕΝΙΑ
3 ΑΝΤΩΝΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΣΚΑΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

• Δ Δημοτικού
ΓΕΝΙΚΗ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ
1 ΜΑΓΚΛΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΚΑΡΤΣΙΔΗΜΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
2 ΜΑΓΚΑΛΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ – ΚΑΛΑΜΟΥΚΟΥ ΓΙΟΛΑΝΤΑ
3 ΔΟΓΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΚΑΡΑΒΙΤΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ

• Ε Δημοτικού
ΓΕΝΙΚΗ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ
1 ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΚΙΟΥΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
2 ΣΠΥΡΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ – ΚΡΑΤΗΜΕΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
3 ΚΑΛΟΓΡΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ – ΚΡΑΤΗΜΕΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

• ΣΤ Δημοτικού
ΓΕΝΙΚΗ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ
1 ΚΡΑΛΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΚΑΡΑΒΙΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
2 ΚΑΡΑΒΙΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ – ΚΟΥΚΟΥΜΠΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΑΝΝΑ
3 ΦΥΝΤΡΙΛΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ – ΚΑΡΤΣΙΔΗΜΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

• Α Γυμνασίου
ΓΕΝΙΚΗ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ
1 ΚΑΣΙΟΥΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ – ΧΑΤΖΗΪΩΑΝΝΙΔΗ ΦΙΛΙΠΠΑ
2 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ – ΚΟΥΤΑ ΑΝΤΩΝΙΑ
3 ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ – ΛΙΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ

• Β Γυμνασίου
ΓΕΝΙΚΗ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ
1 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ – ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ
2 ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ – ΜΠΑΝΙΑ ΕΛΕΝΗ
3 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΚΟΥΚΟΥΡΑΚΗ ΧΡΥΣΗ

• Γ Γυμνασίου
ΓΕΝΙΚΗ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ
1 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ – ΚΑΛΥΒΑ ΚΥΡΙΑΚΗ
2 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ – ΤΣΙΡΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
3 ΚΑΛΥΒΑ ΚΥΡΙΑΚΗ – ΤΟΥΝΤΑ ΛΗΤΩ ΕΛΕΝΗ

• ΛΥΚΕΙΑ
ΓΕΝΙΚΗ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ
1 ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ – ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ ΕΙΡΗΝΗ
2 ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΛΕΜΟΝΗ ΜΑΡΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ
3 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – ΓΟΥΡΓΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΑ
Ανοικτό Πρωτάθλημα

• ΑΝΟΙΚΤΟ Α-Β-Γ
ΓΕΝΙΚΗ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ
1 ΖΕΗΤΟΥΝΙΑΝ ΓΙΩΡΓΟΣ – ΜΙΧΑΛΑ ΦΑΙΔΡΑ
2 ΛΟΥΝΤΑΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ – ΚΟΥΙΝΕΛΗ ΜΑΡΙΑ ΜΕΡΟΠΗ
3 ΜΟΥΡΕΛΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΓΙΑΝΝΟΠΑΠΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

• ΑΝΟΙΚΤΟ Δ-Ε-ΣΤ
ΓΕΝΙΚΗ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ
1 ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
2 ΖΕΗΤΟΥΝΙΑΝ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΧΑΛΔΑ ΛΥΔΙΑ
3 ΤΡΑΠΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ – ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

• ΑΝΟΙΚΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΑ-ΛΥΚΕΙΑ
ΓΕΝΙΚΗ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ
1 ΔΕΛΛΑ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ -ΔΕΛΛΑ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ
2 ΒΕΣΔΕΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ – ΜΑΓΔΑΛΗΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
3 ΔΑΡΒΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ – ΠΕΣΣΙΡΙΔΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ

http://chessfed.gr/sxolika2017/final_results/